Urodziny w Babyjagowie

Dzień naszych urodzin to jeden z ważniejszych dla nas i naszych bliskich w roku. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego postaramy sprawić, by nadać mu jeszcze więcej magii. A nie ma na to lepszego miejsca niż nasze Babyjagowo.


 

Zapraszamy Państwa do wyprawienia przyjęcia urodzinowego w naszej niezwykłej wiosce. Goście będę mieli do dyspozycji przygotowany stół z wybornym menu sporządzonym przez naszą kuchnie, a wszystko to w otoczeniu postaci z baśni, które znamy i kochamy. Do dyspozycji gości będą również nasze sympatyczne wiedźmy, które kreatywnie (zabawa w „Raz, dwa, trzy - Baba-Jaga patrzy!”, opowiadania baśni i legend, malowanie buzi itp.) zajmą się naszym jubilatem i wszystkimi jego znajomymi w tym wyjątkowym dniu.  Cena, menu są ustalane indywidualnie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

noclegi świętokrzyskie jodłowy dwór noclegi hotel świętokrzyskie św krzyż noclegi łysa góra noclegi swietokrzyskie noclegi jodłowy dwór wesele jodłowy dwór komunie jodlowy dwor urodziny babyjagowo czarownica legendy świętokrzyskie 

REZERWUJ TERAZ
Babyjagowo Willa Czarownica Pierniczkowo